Kryesore

Bushati ua kthen me ujë, ja FOTOREPORTAZHI nga seanca e trazuar e sotme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:11 - 12/04/18 |
mapo.al

Seanca e sotme pritej që të ishte e tensionuar.


Megjithatë ajo mbaroi si disa seanca të shkuara, kur opozita bllokonte foltoren dhe mazhoranca vazhdonte diskutimet dhe votimet me shpejtësi.


Në sallë pati pak diskutime.


Kryetari i PD, Lulzim Basha mbajti i pari një fjalim dhe më pas u vendos te foltorja.


Në drejtim të kryeministrit Edi Rama u hodhën letra, shishe dhe miell.

Kurse ministri më pranë tij, Ditmir Bushati iu përgjigj opozitës duke i spërkatur me ujë.

Seanca pati shumë momente pikante, që vijnë përmes këtij fotoreportazhi nga “Mapo.al”./Mapo.al/

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas