Kryesore

Bushati takon Mike Pompeo: Biseda ishte…


               Publikuar në : 13:24 - 27/04/18 |
mapo.al

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati është takuar me sekretarin e ri të shtetit amerikan, Mike Pompeo.


Bushati dhe Pomepo kanë zhvilluar bisedën e tyre të parë gjatë një takimi në selinë e NATO-s.

Përmes një postimi në faqen e tij në Instagram, Bushati shkruan se ka zhvilluar një bisedë të mirë si dhe i ka uruar sekretarit amerikan fat dhe shumë suksese në detyrën e re.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas