Aktualitet

Bushati në Shkodër: Të rrisim një brez më të mirë se brezi jonë
               Publikuar në : 13:12 - 01/06/18 |
mapo.al

Ministri Ditmir Bushati ka festuar ditën e 1 qershorit me fëmijët e shkollës “Liria” në Shkodër.


Gjatë aktivitetit festiv, Bushati dhuroi libra për bibliotekën, si një kontribut për një nga shkollat më të vjetra të Shkodrës.

Ministri Bushati uroi që fëmijët të rriten si një brez më i edukuar, më i mirë se brezi jonë.

“Dua që ta kaloni sa më bukur këtë ditë dhe mos tu marrë më shumë kohë me fjalë dhe mesazhet e mia dhe shumë gëzuar për secilin prej prindërve tuaj dhe edukatoret e kësaj shkolle që përkujdesen që ky brez të rritet, të jetë më i edukuar, më i mirë se brezi jonë”, tha më tej ministri Bushati.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas