KMR

Burrit i ngec “penisi” 60 cm për 24 orë, ja zgjidhja e mjekëve


               Publikuar në : 20:02 - 03/09/18 |
mapo.al

Mjekët e zhgënjyer u detyruan të shpiknin një vegël të lashtë për të hequr një dildo (penis artificial) 60 cm të gjatë brenda një burri.


31-vjeçari nga Italia, shkoi në spital, pasi nuk mundi të hiqte lodrën masive seksuale, e cila ishte mbërthyer brenda tij për 24 orë.

Mjekët në Milano nuk ishin në gjendje për të nxjerrë dildon prej gome duke përdorur metoda standarde, duke u ankuar se ishte shumë i madh.

Ekipi krijoi një vegël të re që funksiononte si një lazer për të kapur fundin e dildos dhe e tërhoqi atë, gjë që u dëshmua e suksesshme.

Pacienti vizitoi njësinë emergjente të Spitalit të Madh Metropolitan ASST në Niguarda, një lagje të Milanos.

Ai u tha mjekëve se kishte vendosur dildon në rektumin e tij një ditë më parë.

Pas marrjes në pyetje, ai pranoi se vuante nga dhimbje të buta të barkut – por nuk kishte simptoma të tjera shqetësuese, citon “Daily Mail”.

Një x-ray zbuloi një objekt prej 60 cm në kolonën e tij, sipas tregimit të çuditshëm të publikuar në Raportet e rasteve të BMJ.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas