Aktualitet

Burri vret gruan dhe më pas veten


               Publikuar në : 14:28 - 19/06/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Kolovicë në Prishtinë. Burri ka qëlluar me armë zjarri ndaj bashkëshortes së tij dhe më pas veten.


Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 12:30 kemi marrë informatë se në rrugën “Fitim Duraku” ka pasur të shtëna armësh. Sapo policia ka mbërritur në vendngjarje është gjetur një trup i pajetë i një burri, kurse gruaja që ka qenë e plagosur nga arma e zjarrit është nisur për në QKUK, por që rrugës ka ndërruar jetë”, ka thënë Ahmeti përmes telefonit.

Ajo ka thënë se dyshohet që burri ka qëlluar me armë gruan e tij dhe pastaj mbi veten./KlanKosova


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas