fbpx

Kryesore

Bukuroshja shqiptare ‘i shkel syrin’ Ronaldos


               Publikuar në : 22:36 - 04/07/18 |
mapo.al

Kampionati botëror mori dy ditë pushim, para se të vijojë me çerekfinalet, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për emisionin “Top Arena” në Top Channel, që vijon të sjellë lajme, analiza, diskutime e debate në lidhje me “Rusi 2018”.


Për t’ia shtuar edhe më shumë sharmin studios, ishte e ftuar edhe Miss World Albania, Joana Grabolli, që përveç bukurisë, tregoi se kishte informacione edhe mbi futbollin.Bukuroshja shqiptare tha se është një fanse e portugezit Cristiano Ronaldo, ndërsa premtoi “besnikëri” ndaj tij, edhe nëse do të transferohet te Juventusi.

Kujtojmë që dy ditët e fundit mediat italiane dhe spanjolle kanë raportuar negociata të avancuara për transferimin e Ronaldos nga Reali i Madridit te Juventusi, për shumën e 100 milionë eurove.

<
>
123-1 CR4I5968 CR4I5972 CR4I5974 CR4I6003 Screenshot_20180704-220715 Screenshot_20180704-220730 Screenshot_20180704-220745 Screenshot_20180704-220825 Screenshot_20180704-220849 Screenshot_20180704-220913 Screenshot_20180704-220949 Screenshot_20180704-221011 Screenshot_20180704-221048 Screenshot_20180704-221120 Screenshot_20180704-221140


Etiketa: , ,

Pas