Sport

Buffon kapet mat duke tymosur cigare, më pas takon rastësisht edhe trajnerin


               Publikuar në : 16:25 - 28/08/18 |
mapo.al

Gianluiggi Buffon, vetëm një ditë pas deklaroi se ndihet si 5 vite më i ri, ka treguar edhe “sekretin”. Portieri i PSG është fotografuar duke tymosur në rrugët e Parisit. Ai së bashku me të fejuarën Ilaria D’Amico fillimisht kanë ngrënë në kryeqytetin francez, ndërsa më pas kanë vijuar të ecin.


Gjatë kësaj kohe portieri 40-vjeçar është kapur mat duke tymosur një cigare. Nuk dihet nëse ishte e planifikuar apo jo, por pas pak minutash trajneri Tuchel i Parisit u takua në rrugë me çiftin.

“The Sun” shkruan se strategu gjerman ka frekuentuar të gjithë lokalet e natës dhe restorantet ku shkonin lojtarët, në mënyrë që të zbulonte se çfarë pëlqenin të hanin ata.

<
>
1-41 2-33 3-29 4-25


Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas