ShowBiz

Brune, seksi, me forma ‘bombë’… ja motra e Marinës dhe Luanës që s’e njeh njeri


               Publikuar në : 22:49 - 02/11/17 |
mapo.al

Marina dhe Luana Vjollca janë motrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Edhe pse prej shumë vitesh në ekran dhe publiku i njeh mirë, kur vjen puna tek familja e tyre ato janë disi të rezervuara.


Në shumë pak raste kanë folur për familjen e tyre duke u shprehur se është një pjesë që nuk kanë shumë dëshirë ta ndajnë me publikun.

Por ato kanë rrëfyer se babai i tyre nuk jeton më dhe se familja përbëhet nga nëna e tyre dhe dy motra më të tjera. Motra e madhe e Marinës dhe Luanës është Lira, ndërsa pas saj vjen Marseda.

Ndërsa Lirën e kemi parë më shpesh në profilet e Instagramit të Marinës dhe Luanës, Marsedën e shohim shumë herë më rrallë.

Ajo është një brune shumë simpatike e cila po ashtu tërheq vëmendjen me format trupore. Në profilin e saj të Instagramit gjejmë disa foto, ku nuk mungojnë komentet nga dy motrave të famshme.KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. care thu mo,,,sa na hoqet petllen,,,,kjo qenke si moster ne fytyre dhe ky gazekari na thote njera yll tjerta pyll hehee krejt njerez te zakonshem jane per te mos themi se me pak se aq,,,dhe kete se them se ka ndonje rendesi sa e bukur apo i bukr eshte dikush por meqe keni hyre ne kete lloj gare te shpifur,, te shpifur bo beheni se nuk late cep te trupit e fytyres pa masakruar me nderhyrje plastike

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas