ShowBiz

Britney Spears ‘trondit’ Londrën, mahnit me performancën e saj…
               Publikuar në : 12:40 - 26/08/18 |
mapo.al

Britney Spears vazhdon turneun e saj ‘Piece of me”.


Pasi ka dhënë një koncert me 57 mijë adhuruar në Brighton Pride, ylli i pop-it dha një koncert në Londër ku dëshmoi se ajo është një këngëtare e arenave të mëdha.

Britney hyri në skenë me këngën “Work Bitch” dhe me performacën e saj mahniti spektatorët.

Turneu “Piece of Me” ka dëshmuar edhe një herë sipas mediave britanike se koncertet e mira nuk varen vetë nga grupet e mira dhe vokalet, por edhe nga faktorë tjerë, të cilat Britney Spears mund t’i ofrojë.


Etiketa: , , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas