Kronika, Kryesore

Breshëri plumbash në Shkodër, një i vrarë dhe një i plagosur…

Një atentat ka ndodhur në Shkodër, paraditen e së mërkurës.

Një tregtar peshku është qëlluar për vdekje me 8 plumba, ndërsa vrasësit me maska janë larguar me motor nga vendi i ngjarjes.Viktima quhet Fatos Ferracaku, ndërsa i plagosuri është shoku i tij, Fatos Mehaj.

Një motor është gjetur i djegur dhe dyshohet se është mjeti i atentatorëve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas