Kronika

Breshëri plumbash në Shkodër, një i vrarë dhe një i plagosur…
               Publikuar në : 11:39 - 14/11/18 |
mapo.al

Një atentat ka ndodhur në Shkodër, paraditen e së mërkurës.


Një tregtar peshku është qëlluar për vdekje me 8 plumba, ndërsa vrasësit me maska janë larguar me motor nga vendi i ngjarjes.

Viktima quhet Fatos Ferracaku, ndërsa i plagosuri është shoku i tij, Fatos Mehaj.

Një motor është gjetur i djegur dhe dyshohet se është mjeti i atentatorëve.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas