Media

Brenda shtëpisë luksoze dhe moderne të Ponit

Prej vitesh pjesë e tregut muzikor shqiptar, Poni mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndër më të kërkuarat në mbrëmje muzikore e këngët e saj të gjitha janë kthyer në hite.


Ndërsa sa i përket jetës private, këtë pjesë Poni që në fillim të karrierës e deri më sot e ka ruajtur hermetike.

Ndodh rrallë që këngëtarja të postojë foto me bashkëshortin apo me djalin, por atëherë kur ndodh është e sigurt që komentohet shumë.

Po ashtu të rralla kanë qenë herët kur Poni ka postuar foto nga shtëpia, por dhomën e ndjenjes nuk na e kishte treguar kurrë.

Edhe ky kuriozitet është shuar sot nga vetë këngëtarja e cila ka postuar në Instastory një foto duke u relaksuar në divan teksa ka fotografuar ambientin që ka përballë, një ambient luksoz dhe modern ku mbizotëron e bardha.

Pak kohë më parë, Poni me anë të disa postimeve ka treguar edhe dhomën e djalit ku edhe aty mbizotëronte e bardha gjithashtu.

 

<
>
-640-0-5af5a77375ccc -640-0-5af5a77ec351e -640-0-5af5a7728c983 -640-0-5af5a7812a44b -640-0-5af5a776991d6 -640-0-5af5a77592456
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas