ShowBiz

Braktisi ‘Vizion+’, së shpejti në Tv Klan. Turjan Hyska tregon detaje…

Prej kohësh moderatori i njohur është në vendosur në qendër të vëmendjes së të gjithëve për shkak të largimit të tij nga “Vizion+” pas shumë vitesh dhe kalimit të tij në “Klan”.

Tani më ato nuk janë thjeshtë zëra, por është bërë fakt sepse vetë Turi ka ndarë në rrjetin e tij social “Instagram” imazhe nga ambienti i ri i punës.Mesa duket Turi nuk ka dashur të që zbuloj shumë dhe ka realizuar  një video të shpejtë, por nga ajo që kuptojmë është se në studion e tij të re po punohet akoma, për ta bërë atë gati për sezonin e ri. Nga sezoni i ri moderatorin e njohur do ta shohim me një program të ri televiziv dhe në një ekran të ri.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas