Arkiva

Brad Pit, një yll që në lindje


               Publikuar në : 09:39 - 11/11/14 |
mapo.al

Brad Pit padyshim që është një ndër aktorët më të famshëm dhe më tërheqës të hollivudit, përveçse më të pasurit.


Por që të bëhesh një yll duhet të kesh talentin dhe pamjen e duhur, të cilat Brad nuk i kanë munguar kurrë.

Aktori ka publikuar disa foto të bëra në vitin 1987 kur pozonte për fotografë të ndryshëm, dhe koha kur nisi karrierën e tij si aktor.

Megjithëse kanë kaluar 27 vjet nga shkrepja e këtyre fotove Brad është ende një ndër meshkujt më tërheqës në botën e shoubiz-it.

brad pit

Before he was famous! Brad Pitt showed off his All-American good looks in an Eighties photoshoot with rumoured girlfriend and Dallas co-star Shalane McCall Say cheese! The pair giggle together during the shoot, snapped by LA photographer Kathy AmermanStill finding his rhythm: It's clear he wasn't yet entirely comfortable in front of the camera, looking shy in a few of the picturesStar quality: Brad smoldered for the camera in this shot as he lay on his side Global superstar: Brad is now married to Angelina Jolie, and the pair are parents to six children, pictured together in London in June KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas