Auto

“BMW” prezanton të ardhmen… vjen ‘Vision iNext’

“BMW” ka prezantuar Vision iNext, makinën e saj të së ardhmes.

Prototipi SUV është zbuluar përpara një numri të vogël gazetarësh në 4 qytete të ndryshme: Monako, Nju Jork, Pekin dhe San Fransisko.Pas kësaj, u publikuan foto nga ky mjet i mrekullueshëm.

Mendohet se “BMW Vision iNext” do të dalë në treg në fund të vitit 2021.

<
>
bmw bmw1 bmw2 bmw3 bmw4 bmw5 bmw6 bmw7 bmw8 bmw9
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas