‘BMW M5’, protagoniste në “Mission Impossible: Fallout”

Auto               Publikuar në : 20:40 - 12/06/18 |
enton palushi

Filmi i gjashtë i sagës “Mission Impossible” do të shfaqet në kinema duke nisur nga 27 korriku i këtij viti.


Trailer-i i këtij filmi ka treguar se, Universal Pictures ka zgjedhur një “BMW M5” për heroin Ethan Hunt, i cili interpretohet nga Tom Cruise.

Përveç kësaj makine, në filmin e ri do të mund të shihen edhe disa “BMW” të tjera si “BMW 5 Sedán” dhe “R Nine T Scrambler”.

“BMW M5” arrin nga 0 në 100 km/h për 3,4 sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale prej 300 km/h.

<
>
bmw1-1 bmw2-1 bmw4-1 bmw5-1 bmw6-1

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas