ShowBiz

Blogerja shqiptare largohet drejt SHBA-ve, zbulon arsyen…
               Publikuar në : 17:31 - 14/09/18 |
mapo.al

Estela Ujka u bë nënë për herë të tretë vetëm pak muaj më pare. Blogerja e njohur lindi vajzën e saj Brooklyn Damar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më pas ajo u kthye në Shqipëri


Por tashmë ajo Ka ndërmend të rikthehet atje dhe këtë herë përgjithmonë. Estela bashkë me partnerin e saj dhe tri vajzat kanë marrë vendimin e madh për t’u larguar përfundimisht nga Shqipëria.

Dhe, ajo e ka një arsye madhore për të cilën ka vendosur që të nis një jetë të re në kontinentin e largët edhe pse e vetdijshme se fillimi do të jetë i vështirë…

Më në fund, ajo ka shpjeguar motivet në një postim në blogun e saj personal ku shkruan.

“Përshëndetje miq, duhet të jem e sinqertë me ju që në Neë York nuk jam për NYFW por për një të ardhme më të mirë për fëmijët. Edhe pse fillimi pritet të jetë i vështirë unë nuk kam ndërmend të dorëzohem, ndaj do më duroni dhe këtej me postime simpatike.

Siç është ky i rradhës. Më besoni që kjo nuk është pamja e zakonshme këtu do flaşım për të gjitha, por le të themi është zgjedhja ime e parë.

Kjo është lagjia ku jetoj dhe fotot janë realizuar me Lorest ndaj mendoj se hapin e parë e bëmë. Ju përshëndesim nga NY dhe shihemi në postimin tjetër. Ah po tani duhet të filloj të postoj dhe në anglisht”,- shkruan Estela në postimin e saj.foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas