ShowBiz

Blerona po martohet? Publikon unazën e saj super të shtrenjtë…

Është ndër moderatoret e cila shumë shpejt u bë shumë e ndjekur si në emisionin e saj po ashtu edhe në rrjetet sociale. Dje ajo festoi ditëlindjen me ç’rast ndryshe nga ditët tjera, dukej tejet e veçantë në fustan të kuq.


Kolegët i bënë shumë befasi por edhe dhuratat për të ishin të shumta, shkruan Kosovarja Ndër to, më e veçanta ishte unaza, e cila futi në dyshime listën e gjatë të ndjekësve dhe admiruesëve të saj. Nga kush, pse, si, këto mbeten të kuptohen nga vet moderatorja në të ardhmen, e cila siç duket, do dalë shpejt në pah…

<
>
abi0-600x445-600x358 Blerona-1 blerona-1_1524219853-5097658 ditelindja-1_1524219843-8490043 img_5950 3406347

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas