ShowBiz

Bleona zhvishet sapo vjen në Shqipëri…


               Publikuar në : 16:09 - 06/11/17 |
mapo.al

Pas disa kohësh shkëputje këngëtarja e njohur Bleona Qereti është rikthyer në vendin tonë.


Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në shtrat nudo, e mbuluar me çarçaf dhe gjithashtu ka treguar se ndodhet në Shqipëri.

Nuk dihet përse këngëtarja ndodhet në vendin tonë, por pak ditë më parë moderatori  Ermal Mamaqi ka lajmëruar se ajo do të jetë  e ftuar sërish në këtë program.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas