ShowBiz

Bleona Qereti publikon pjesë nga filmi i saj më i ri


               Publikuar në : 14:02 - 11/06/18 |
mapo.al

Një vit më parë  Bleona Qereti njoftoi fansat e saj se ishte përzgjedhur për të qenë pjesë e një filmi në “Hollywood”. Ajo do të luajë krah aktorit të mirënjohur Nicolas Cage në filmin dramë-thriller që mban titullin ‘211’.


Bleona luan rolin e Christine, e cila duket se është një kliente, që po shijon kohën e kaluar në një lokal me miqtë e saj.  Bleona është ndjerë mjaft e vlerësuar dhe entuziaste për këtë hap të ri në karrierën e saj artistike. /Gazeta Express/

<
>
screenshot-6_1528708188-6451473 951935-338-1_1528708128-3363927 screenshot-6_1528708089-6218569

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas