ShowBiz

Bleona provokon rrjetin me të brendshme të kuqe… dhe promovon këngën e re
               Publikuar në : 18:03 - 18/09/18 |
mapo.al

Është një nga këngëtaret që ka bërë më shumë bujë në skenat shqiptare.


Ndonëse  kanë kaluar shumë vite që nga koha e fillimit të karrierës së saj, Bleona na ka treguar se ka arritur të arkivojë suksese të shumta.

Pas librit të saj autobiografik, këngëtarja ka bërë së fundmi një postim në Instagram.

Në postim ka vendosur të promovojë këngën që do të lançojë së shpejti.

E veshur vetëm me intimo të kuqe dhe tejet sensuale, Bleona ka shkruar si mbishkrim të fotos: “Moster, out soon, stay tuned”.

Le të shpresojmë që Bleona si gjithmonë edhe këtë herë të shkëlqejë përsëri.

Image

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas