ShowBiz

Bikini mikro është tendenca më e nxehtë e veshjeve të vitit 2018 – a do ta provonit?

               Publikuar në : 11:47 - 15/04/18 |
mapo.al

Ne kemi parë të gjitha llojet e tendencave të padurueshme këtë vit – dhe ky nuk është përjashtim.


 

Kostumet Underboob dhe swimsuits slashed kanë qenë crazes popullor, por ata duken të zbutur në krahasim me këtë dizajn të ri.

 

“Bikini mikro” është artikulli më i ri i veshjeve për të marrë botën e modës nga stuhia.

<
>
914236 929662 1013333 1013334 1188039 1188040 1188041 1188042 1188044 1188045 1188047 1188048 1191745 1191746 1191747 1191749 1191762 1191763 1191790 1194665 1203496 1204799 1204800 1229658 1229659 1231965 1234312 1247361 1247362 1254750 1254751 1259567 1273257 1273272 1273275 1273388 1276603 1277848 1282022 1286970 1289973 1291167 1295089 1296263

 


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas