Kronika

Bie zjarr në hangar, digjen bagëtitë me gjithë bar


               Publikuar në : 22:24 - 08/08/18 |
mapo.al

Një zjarr i rënë në një hangar, ka djegur disa bagëti dhe dengje me bar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Polenë, Korçë.


Nga hetimet paraprake, mësohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike.

Komisariati i Policisë Korçë

Më datë 07. 08. 2018, gjatë natës, në fshatin Polenë, shtetasit R. S., vjeç 58, si pasojë e një shkëndije elektrike, i ka rënë zjarr në hangar, ku për pasojë i janë djegur disa bagëti dhe disa dengje me bazë ushqimore për bagëtitë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për ngjarje aksidentale.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas