Kryesore

Bie nga pallati, ndërron jetë 40-vjeçari në Tiranë
               Publikuar në : 17:33 - 18/04/18 |
mapo.al

Një 40-vjeçar ka rënë nga lartësia e një pallati dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:45 në rrugën “Xhorxh Bush” në qendër të Tiranës.


Policia e kryeqytetit bën me dije se viktima është me iniciale B.A. Ai ka qenë duke punuar në një pallat në ndërtim dhe është rrëzuar nga lartësia.

Trupi i pajetë është dërguar në morg, ndërsa në vendngjarje ndodhet policia e cila ka nisur hetimet të zbardhur rrethanat e këtij aksidenti.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas