Kronika

Bie nga kati 3, gjen vdekjen një grua në Tiranë

Një grua humbi jetën sot në Tiranë, pasi ra nga pallati. Nuk dihet ende nëse ka qenë ngjarje aksidentale apo vetevrasje. Policia tha se, “orës 14:30 në rrugen “Daniel Ndreka”, zona e Selitës, ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen”.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të rastit në fjalë dhe veprimet e mëtejshme.

Më pas trupi i pajetë është transportuar për në morg.

Informacion paraprak nga Policia:

“Me datë 24.03.2018 rreth orës 14:30 në rrugën “Daniel  Ndreka” ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetasja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas