Kronika

Bie nga kati 3, gjen vdekjen një grua në Tiranë
               Publikuar në : 18:24 - 24/03/18 |
mapo.al

Një grua humbi jetën sot në Tiranë, pasi ra nga pallati. Nuk dihet ende nëse ka qenë ngjarje aksidentale apo vetevrasje. Policia tha se, “orës 14:30 në rrugen “Daniel Ndreka”, zona e Selitës, ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen”.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të rastit në fjalë dhe veprimet e mëtejshme.

Më pas trupi i pajetë është transportuar për në morg.

Informacion paraprak nga Policia:

“Me datë 24.03.2018 rreth orës 14:30 në rrugën “Daniel  Ndreka” ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetasja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme”.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas