ShowBiz

Beyonce tregon format e saj të kolme në disa foto familjare në Instagram

               Publikuar në : 18:22 - 03/07/18 |
mapo.al

Pas incidentit me skenën në koncertin e saj në Varshavë, Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay –Z janë shfaqur në një foto familjare në një postim të yllit të muzikës në Instagram.


Këngëtarja së bashku me bashkëshortin dhe vajzën Blue Ivy kanë pozuar në buzë të detit, ku Beyonce tregon gjoksin dhe këmbët.

Fansat e shumtë s’kanë reshtur së komentuari.

4DDCA7A700000578-5911705-image-m-9_1530579283508

4DDCA7A300000578-5911705-Leggy_lady_Her_gorgeous_gams_were_thrust_on_center_stage_as_the_-a-1_1530602470973

4DDCA79B00000578-5911705-image-a-12_1530579347303

4DDCA7AF00000578-5911705-image-m-13_1530579350255

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas