Kryesore, ShowBiz

Beteja e VIP-ave: Kush është më seksi nga modelet, Kristin Prengaj apo Alesia Bami?

Në rubrikën “Beteja e VIP-ave” në zoneelire.al, sot janë vendosur përballë njëra-tjetrës dy modelet e njohura shqiptare, Alesia Bami dhe Kristin Prengaj.


Alesia u shfaq përgjatë këtij sezoni në emisionin “Stop” si një velinë mjaft seksi, ndërsa Kristin, ndonëse është shkëputur nga jeta publike, ka qenë njëra prej modeleve më të njohura dhe seksi shqiptare.

Që të dyja ato njihen për linjat seksi, ndaj më poshtë keni një galeri me disa prej fotove më ‘hot’ të modeleve. Ndërkohë, ju vendosni se kush është më seksi, Kristin Prengaj apo Alesia Bami?

<
>
dfbdfb hjkhjk rwer hgj 345 123123 121 kristina-1 kristin-prengaj-400x414 k_1461648480-6577613 6-prengaj 25

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas