ShowBiz

Besa me nënën e saj Brixhida Kokëdhima siç nuk i keni parë kurrë…

Këngëtarja Besa Kokëdhima  e njohur si Besa është një artiste shumë e njohur dhe e suksesshme Shqiptare.

Ajo është  autore e shumë hiteve dhe fituese e shumë çmimeve në Festivalet e muzikës.Besa dallohet për zërin e saj shumë të veçantë dhe interpretimin shumë emocional të këngëve.

Qasja e saj pasionante në muzikë e bën atë një nga artistet më të dashur në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

Ajo së fundmi na u shfaq magjike me fustanin e dizenjuar nga Valdrim Sahiti, i zbukuruar me gurë Svarovski, fustan  që  mbante veshur në ditën  dasmës të Ledionit dhe Sarës.

Ditën e sotme nënë e saj Brixhida Kokëdhima ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social facebook një foto me këngëtaren, të cilë e ka titulluar ‘Nënë e bijë’,  mirëpo ato  duken më shumë si shoqe se sa nënë e bijë.

Image

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas