ShowBiz

Bes Kallaku nuk harron origjinën, shihni çfarë do t’i vendosë vajzës tek krevati
               Publikuar në : 20:06 - 06/04/18 |
mapo.al

 Bes Kallaku së shpejti do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj është rreth 6-muajshe shtatzënë dhe është në pritje të një vajze.


Ai dhe Xhensila me siguri mezi po e presin momentin që do të njihen me vogëlushen e tyre. Teksa presin atë moment, Besi me humorin që e karakterison tregon se çfarë do t’i vendosë në krevat vajzës së tij.

Besi ka publikuar në Instastory një foto të një bebeje duke fjetur dhe pranë I ka vënë 3 domate. Të gjithë e dimë “dashurinë” e madhe që ka Besi për domatet, prandaj vajza e tij do t’i ketë madje edhe në krevat.

 

<
>
auto_auto_Bes_kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj_dasma1504556057-650x3581510577249 bes-i m11 besit-780x439 Untitled-2-7


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas