Media

Bes Kallaku e konfirmon, ja ku do e shihni këtë sezon


               Publikuar në : 17:11 - 31/08/18 |
mapo.al

Prej kohësh përflitet se aktori i humorit do të vijë së shpejti me një program të vetin në një format të ri. Deri tashmë kishim parë vetëm që është bërë bashkë me kolegët e tij Erion Isain dhe Olsi Bylykun. Por suprizat nuk mbarojnë me kaq.


Por Bes Kallaku sapo publikoi një foto ku shihet përkrah aktorëve të mësipërm dhe me një tjetër personazh mjaft të dashur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Ardit Gjebrean. Pra bashkëpunimi në format qenka akoma më i gjerë. Përfundimisht Besi, Erioni dhe Olsi kanë zgjedhur Tv Klanin.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas