Arkiva 2

Bes Kallaku dhe Ervin Bejleri pjesë e një filmi amerikan
               Publikuar në : 21:05 - 03/07/18 |
mapo.al

Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka surprizuar fansat në profilin e tij në Instagram me një video të publikuar. Besin e kemi parë si moderator, si këngëtar madje ai luajtur edhe filma shqiptar por së fundi do e shohim dhe në arenën ndërkombëtare.


“’The Brave’, së shpejti në kinema”, -shkruan Besi përkrah videos që ka postuar. Ai do të interpretojë përkrah aktorëve të njohur Louis Mandylor dhe Armand Assante, si dhe me aktorin e shqiptar, Ervin Bejleri.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas