Kronika

Berisha publikon fotot: Malet me kanabis mbuluar…


               Publikuar në : 12:38 - 06/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën duke postuar disa foto nga zonat e Krujës. Sipas tij, ato tregojnë malin e mbushur me kanabis.


STATUSI I BERISHES

“Një mirëmëngjes për Noriegën nga arat e narkopartisë në Shtjez!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital.

“Përshëndetje zoti Berisha, këto të dhëna që po t’i dërgoj janë në fshatin Shtjez në malësinë e Krujës, ku janë mbi 2000 rrënjë hashash, vendi i quajtur Përroj i Gjatushit, Dol dhe komplet fshati Shtjez”.

<
>
mal1 mal2 mal3


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas