Kryesore

Berisha publikon fotot: Ja si është katandisur Universiteti i Shkodrës


               Publikuar në : 12:17 - 16/04/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi të hënën disa foto nga Universiteti i Shkodrës.


“Ja si e kanë katandisur Universitetin e Shkodrës, piktori dështak dhe ndrikulla Nikolla,” shkruan Berisha.

Personi që ka dërguar fotot thotë se ato janë marrë nga ambientet e Departamentit të Infermierisë.

“Këto janë kushtet ku ne studiojmë dhe paguajmë 300 mijë lekë të vjetra në vit dhe kushtet janë skandaloze,” shkruan personi.

<
>
uni1 uni2 uni3 uni4


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas