Kryesore

Ish-Kryeministri Berisha poston videon, ja si festohet lirimi i ‘Tahirit’               Publikuar në : 13:18 - 29/05/18 |
enton palushi

Përmes një statusi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh ashpër për lirimin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.


Ai postoi edhe një video.

STATUSI

“Festë të madhe kishte mafia dje.

Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb”

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Kriminel Sali Kar-axhic, Tahiri e pati guximin e u perball e do te per ballet me Padrejtesisne qe ndertove ti halabak njeri i shthurur mendrisht dhe kriminel.
    Po ti kopili i Zeheres (Sheqres) kur do te perballesh me padrejtesine, familja jote surrokata dhe grerezat e tjera te strehuar ne folene SHQUP pas qafe e keni dhe laku po ngushtohet cdo dite.
    Nuk ka me raporte mjekesore qe nuk pranohen per te justifikuar as mungesat ne shkolle e jo me te nxjerresh te pavlefshem gjykatat.

    Përgjigju ↓
Pas