Kryesore

Berisha nxjerr mesazhin: Kravatat e Ramës dalin në shitje, kushtojnë nga 150 -1000 euro


               Publikuar në : 22:17 - 09/09/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari që thotë se kravatat e kryeministrit Edi Rama janë nxjerrë në shitje për një vlerë nga 150 deri në 1000 euro.


Po sipas qytetarit, Rama detyron deputetët dhe drejtorët t’i blejnë për vete dhe për dhurata.

STATUSI I BERISHËS

Kallam Dështaku me dyqan për shitjen e kravatave që prodhon vet!!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
“Dyqani është tek shtatë xhuxhat në rrugën e Elbasanit.
Kravatat jo vetëm qenkan të Ramës, por çmimi i tyre fillon 150€ deri 1000 dhe i detyrokan gjithë deputetët e drejtorët e rilindjes të blejnë aty për vete dhe dhurata. Se mbajtja e një kravate të dizenjuar nga lideri suprem tregon status!!!
Te fotoja e parë poshtë është dizenji Edi Rama”CLOSE
CLOSE
Pas