Kryesore

Berisha: Ja kë po përdor Rama për survejimin e Bashës
               Publikuar në : 17:33 - 01/06/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas lajmit se policia mban në survejim kreun e opozitës Lulzim Basha. Përmes një statusi në Facebook, Berisha dënon këtë akt që ai e quan akt gangsterësh të Ramës dhe klikes së tij, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që përmes revoltës të hedhin në koshin e plehrave këtë qeveri narkoshteti.


Statusi i plotë i Sali Berishës:
Edi Rama perdor narko-taskforcen operacionale per survejimin e kundershtarit te tij politik!
Te dashur miq, me urdher te Norieges, Fatmir Droga dhe Ardi Xhafa apo Geron Veliu, siç e therrasin rendom ne Vlore dhe ne mbare policine e shtetit drejtorin aktual te narkopolicise, kane vendosur ne ne survejim kryetarin e opozites nje akt policesk kriminal te shemtuar.
Duke denuar me ashpersine me te madhe kete akt gangsteresh te Edvinit dhe klikes se tij ne krye te narkoshtetit, ju bej thirrje qytetareve, qe me revolten tone te hedhm ne koshin e plehrave ata dhe narkoshtetin e tyre te kalbur! sb.

5ybgv


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas