Kronika

Berisha: I arrestuari në Shkodër darkë me shefat e policisë…


               Publikuar në : 13:18 - 08/09/18 |
mapo.al

Ish kryeministri Sali Berisha vijon me denoncimet pas arrestimit të 4 personave në Shkodër pak ditë më parë. Së fundmi, Berisha ka publikuar në faqen e Facebook dy foto, sipas të cilit shfaqet njëri nga katër personat e arrestuar në Shkodër.


Berisha thotë se në foto shfaqet i arrestuari me deputetin socialist të Shkodrës, Luan Harusha si dhe me shefat e komisariatit te Shkodrës në një darkë.

“Krimi dhe pushteti! Erogen Vaso Brajovic me deputetin Harusha dhe ne darke me shefat e komisariatit te Shkodres! Sb”- shkruan Berisha.

Kujtojmë se në operacionin që u zhvillua dje në Shkodër u arrestuan 4 persona si të përfshirë në aktivitete kriminale, mes tyre dhe i riu që ka dalë në foto.

41205243 1110508732443366 7704965612975423488 N

 

Y6ghn


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas