Politika

Berisha: Hetonte djalin e deputetit të PS për përdhunim, i hiqet dosja oficerit të policisë gjyqësore


               Publikuar në : 12:44 - 19/08/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Berisha, i cili denoncoi i pari skandalin e përdhunimit të një vajze nga djali i deputetit socialist në Krujë ka denuncur serish një skandal tjeter.


“Ndëshkohet nga Xhafa i Droges, Emiljano Nuhu, oficeri që hetoi skandalin e djalit te deputetit”,- shkruan Berisha, duke publikuar një mesazh ku shpjegohet se, oficeri është transferuar në Berat pas denoncimit të bërë publik.

Ja shenimi i plotë i ish-kryeministrit Berisha:

“Hakmarrja primitive e Edvin Kristaq Rames! Ndeshkohet nga Xhafa i Droges, Emiljano Nuhu, oficeri qe hetoi skandalin e djalit te deputetit. sb

“Fatmir Xhafa ia ka hequr dosjen oficerit te policise gjyqesore qe po hetonte ngjarjen e rende te perdhunimit te nje vajze nga djali i deputetit te PS ne Kruje, Rrahman Rraja.

Oficeri i policise gjyqesore Emiljano Nuhu eshte transferuar ne Berat pak pas denoncimit tuaj, pasi po mblidhte prova per fajesine e djalit perdhunues te deputetit rilindas te Krujes Rrahman Rraja”.

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (7)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

 1. Ishte njeher e nje kohe o sali kur qeverisje ti qe pushoheshin nga puna oficeret dhe vriteshin deshmitaret si Kosta trebicka. Nuk ndodhin me keto gjera tani o miku im boll i mashtrove shqiptaret se nuk ti ha njeri kto

  Përgjigju ↓
 2. Po clidhje ka Xhafa me oficerin e policise gjtqesore? Qe ktu fukesh qe genjen ti. Varen nga prokuroria ata o miku im. Mesoj kto gjera se ke qen edhe kryeminister.

  Përgjigju ↓
 3. po mo malok po. Iku koha kur Alibeaj Minister Drejtesie hynte ne gjykate si alabak dhe vidhte dosjen e Fazllic. Atehere beheshin kto gjera dhe boll na i solle sikur po behen sot se eshte fim i pare njeher ky.

  Përgjigju ↓
 4. Komunist ngeli nje jet te tere ky i shkret. Ngeli duke shperndar trakte tamam si ne komunizem. Mire qe ka mesuar facebook se do dilte me kembe shpi me shpi. Ujku qimen e nderon po zakonin nuk e harron i thon ksaj.

  Përgjigju ↓
 5. Une jam inxhinier dhe e di qe OPGJ varen nga prokuroria. Tani clidhje ka ky zoteria ktu? Apo hajd bejm lajm kot. Thuaj Erla Mehilit qe kur te te shkruaj kto mesazhet si qytetari digital te lexoj pak me shume.

  Përgjigju ↓
 6. Për këte Monstrën Sahli, nuk ka rendesi vertetësia , rëndesi ka që ky maskara të mos kerë njeri pa baltosur , qëllimi eshtëqë ti largohet problemeve të medha e të pa fund , duke krijuae e sajuar lloj lloj broçkull e marëzira , turp edhe pëe mediat e shkruara e vizive qëmeren me këtë Halabak e Manjak Mediatik, Ky sështë veçese një Llapaqen e Lapangjozi dalë Boja e Kallaji.

  Përgjigju ↓
Pas