Kryesore

Berisha hedh dyshimet e forta: A e eliminuan Habilajt shoferin e Xhafajt?
               Publikuar në : 13:37 - 30/06/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për vdekjen e shoferit të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Shkëlzen Qordja 31-vjeç.


Edhe pse pista  kryesore e hetimeve raportohet të jetë ajo e vetëvrasjes, Berisha hedh dyshime të forta se ai është ekzekutuar për larje hesapesh.

“Fillon qerimi i hesapeve midis familjeve mafioze te pushtetit! Per te vdekurit ka vetem ngushellime per familjen dhe une ngushelloj familjen e viktimes!

Natyrisht nje pyetje kerkon pergjigje, te cilen mjerisht duket se do ta marre me vete viktima. Kush e eleminoi Shoferin e familjes mafioze Xhafaj??

Habilajt, per gjemen qe u beri Goni/Gerondi dhe vella Fatziu minister? Apo kjo vrasje mafioze ka lidhje me ngarkesen e narkoeurove te Taulant Yaris/Gjura/Hoxha/Jashari??? Sb”-shkruan Berisha.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Kjo eshte opozita me e dobet qe ka pasur ndonjeher shqiperia. Kapen pas fijes se barit fhe te gjothe kerkojn te bejn si te zgjuar.

    Përgjigju ↓
Pas