Kryesore

Berisha denoncon: Lirohet vrasësi i 5-fishtë, Kostandin Xhuvani


               Publikuar në : 11:57 - 21/11/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike në faqen e tij në Facebook një denoncim që lidhet me Kostandin Xhuvanin, djalin e Luiza Xhuvanit, aktoresh dhe ish-deputetes së PS-së. Xhuvani është i dënuar për 5 vrasje, por prej dy javësh nuk gjendet në burg.


Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Superskandal! Rama liron nga burgu vrasesin e dashur serial te organizates kriminale “Rilindja”, Kostandin Xhuvani.

Motivi: Kosta ka vrare 5 te rinj, por eshte xhani i partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. 

Pershendetje dr. Kostandin Xhuvani, vrasesi i 5 te rinjve nuk eshte me ne burg. Para dy javesh, Kosta ka qene ne QSUT, eshtë bere operim nga doktori per apendisitin dhe ne dallim nga te burgosurit e tjere qe trajtohen ne spital apo qe edhe vdesin pa kurrfare ndihme, ate me urdher nga Rama e kane marre familjaret brenda dites nga spitali. Eshte operuar naten dhe e kane marre direkt familjaret, s’eshte regjistruar fare ne regjistrat e spitalit te burgut dhe nuk eshte ne burg me nderhyrje nga vete Rama eshte liruar nga burgu nen pretekstin e operacionit.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas