ShowBiz

Bëri operacion për zmadhimin e… mjekrës. Shihni si duket Çiljeta…
               Publikuar në : 16:11 - 07/06/18 |
mapo.al

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga pak ditë më parë bëri një ndërhyrje në mjekër.


Edhe pse shumë mund të mendojnë që ajo është e mrekullueshme dhe nuk ka nevojë për një ndëyrje, këngëtarja ka rrëfyer se e kishte kompleks mjekrën e saj të vogël.

Ndërhyrjen e ka bërë të ditur vet Çiljeta me anë të një videoje të postuar në Instagram.

Së fundmi, ajo ka dalë publikisht për herë të parë pas ndërhyrjes dhe mund të themi që dukej perfekte.

Çiljeta ka qenë e pranishme në “Miss Univers Albania” mbrëmjen e djeshme dhe shkëlqente me fustanin e saj të zi.
Untitled-2

Untitled-3


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas