Kryesore

Bëri namin gjithandej, do t’ju ikë truri kur të mësoni sa ka fituar Silva nga “Të ka lali shpirt”


               Publikuar në : 19:59 - 05/08/18 |
mapo.al

Rreth 380 milionë ka shkuar numri i klikimeve për këngën e Silva Gungardhit dhe Dafit “Të ka lali shpirt”. Është cilësuar si një prej këngëve shqiptare më të klikuara të të gjitha kohërave.


Por sa është fitimi që këngëtarët kanë marrë prej saj?

Sipas burimeve, në çdo 1 milion klikime, fitohen 1 milionë lekë të vjetër. Po të bëjmë një llogari të thjeshtë, sot kënga numëron 380 milion klikime në Youtube dhe i bie që për këtë shifër, Silva ka fituar plot 380 mijë dollarë. JOQ


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas