Sport

Benzema del në skenë për Milanin
               Publikuar në : 13:08 - 21/07/18 |
mapo.al

Pas Ronaldos duket se një tjetër lojtar është drejt largimit nga Reali i Madridit dhe ai është Karim Benzema, i cili prej vitesh mban peshën e sulmit te madrilenët.


Nëse me Napolin gjithçka u mbyll një ditë më parë mes replikave të Presidentit të Napolit dhe lojtarit, tashmë në skenë për francezin ka dalë pikërisht Milani, i cili fitoi të drejtën e pjesëmarrjes në Europa League.

“Sky Sport” në Itali shkruan se përfaqësuesi i lojtarit pritet të ketë një takim gjatë javës me drejtuesit e Milanit për një transferim të mundshëm, megjithëse paga e lojtarit mbetet një problem, pasi Benzema kërkon 8 milionë euro në sezon plus bonuset./TCH


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas