ShowBiz

Bënë kombinimin e guximshëm, vajzat VIP që “dështuan” me veshjen


               Publikuar në : 19:22 - 15/04/18 |
mapo.al

Vajzat VIP shqiptare duhet thënë se në fakt e ndjekin modën në çdo detaj.


Po flasim pikërisht për kombinimin e famshëm të tutave sportive dhe takave.

Më poshtë po ju listojmë disa nga vajzat e famshmë që guxuan pa iu dridhur qerpiku për këtë zgjedhje moderne.

 

<
>
Lori Hoxha Blogerja e njohur sigurisht që do të kryesonte listën, dhe duhet thënë se të Lori komentuesit e "ligë" e kanë ulur dozën e komenteve negative.
Jonida Maliqi Lori Hoxha Luana Vjollca Eni Koci


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas