Kryesore

Bëmë baba të të ngjaj: Arian Çani prezanton vajzën për herë të parë


               Publikuar në : 20:38 - 31/05/18 |
mapo.al

Arian Çani është një nga gazetarët më të komentuar dhe më të dashur për publikun. Me emisionin e tij ‘Zonë e lirë’ ka arritur që çdo të premte të mbaj të gozhduar shqiptarët përpara ekranit.


Mirëpo për jetën e tij private gazetari tregohet gjithmonë i rezervuar dhe fotot me bashkëshorten ose vajzën e tij janë të rralla. Megjithatë për herë të parë ai ka vendosur që të shfaqet në një event publik së bashku me vajzën e tij, e cila quhet Joana.

Ai ka qenë prezent mbrëmjen e djeshme në ceremoninë e inaugurimit të amfiteatrit te Tiranës, ku në një intervistë për emisionin ‘Rudina’ është shfaqur së bashku me Joanën e vogël.

“Bukur shumë këtu po po, ja po presim të fillojë koncerti me Joanën edhe shyqyr që është koha e mirë dhe po e shijojmë , ka dal një gjë shumë e bukur, ja po e inaugurojmë sot me Joanën”, ka thënë moderatori duke i drejtuar mikrofonin vajzës së tij, e cila siç duket dhe nga pamjet ka një ngjashmëri të madhe me Çanin.

<
>
-640-0-5b1036b136b81 -640-0-5b1036b652f31 -640-0-5b1036637b543 -640-0-5b1036b290951 -640-0-5b103661d81e4 -640-0-5b103665d598f -640-0-5b1036607a6e7

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas