ShowBiz

Bella Thorne shfaqet në të brendshme dhe e padepiluar nënsqetulla


               Publikuar në : 20:45 - 28/08/18 |
mapo.al

Bella Thorne nuk ka turp që të tregojë nënsqetullat e saj të padepiluara derisa ajo ka pozuar shumë seksi në një fotosesion të saj të radhës në të brendshme


Kuqaloshja seksi britanike ka treguar edhe njëherë figurën e saj tepër seksi.

Kjo është Bella horne, e cila ka treguar fizikun e saj fenomenal derisa është zhveshur në të brendshme të kuqe, por ajo është shfaqur natyrale duke treguar edhe nënsqetullat e saj që janë të padepiluara.

 

Aktorja 20 vjeçare i ka bërë këto foto të nxehta për ta promovuar linjën e saj të veshjeve, Filthy Fangs.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas