ShowBiz

Bella Hadid, pushime në Malibu, tregon format perfekte me bikini të kuq


               Publikuar në : 20:24 - 06/07/18 |
mapo.al

Ajo është një modele me famë botërore dhe shumë e angazhuar me aktivitetet e modës në mbarë botën, por Bella Hadid i ka lejuar vetes disa ditë relaksuese në Malibu.


Modelja ka treguar format perfekte me bikini të kuq, teksa dilte nga uji në shoqërinë e një djali.

21-vjeçarja ka kaluar me miqve e saj disa ditë pushimi larg nga Los Angelosi i zhurmshëm.
4DF6C77600000578-5923665-image-m-16_1530836667686

4DF6C5D200000578-5923665-image-m-104_1530837931894

4DF6C93600000578-5923665-image-a-39_1530836849526

4DF6C9B000000578-5923665-image-m-40_1530836856371

4DF6C8D200000578-5923665-Dazzling_She_accessorized_further_with_a_massive_pair_of_gleamin-a-9_1530848567484

4DF6C6A200000578-5923665-She_s_got_company_A_male_pal_was_seen_wading_about_in_the_water_-a-14_1530848567737

4DF6C93200000578-5923665-Making_things_clear_When_Drake_released_a_new_love_song_Finesse_-m-101_1530837880009

4DF6C76E00000578-5923665-Setting_the_record_straight_A_Twitter_user_wrote_of_the_subject_-a-12_1530848567688

4DF6C4F200000578-5923665-Hobnobbing_On_occasion_she_also_popped_a_large_white_cowboy_hat_-m-79_1530837532174

4DF6CA7700000578-5923665-Concealment_Once_she_got_out_of_the_water_and_onto_the_sand_she_-m-76_1530837465199

4DF6CA9D00000578-5923665-Of_age_Bella_was_clearly_in_a_festive_mood_as_she_held_a_bottle_-m-71_1530837418345

4DF6C9C800000578-5923665-image-m-64_1530837281046


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas