ShowBiz

Belen Rodriguez “dhuratë” fansave, pozon nudo në Instagram

Belen Rodriguez u ka bërë një dhuratë të veçantë ndjekësve të saj të shumtë në Instagram, duke postuar një fotografi tërësisht nudo.


Me sy të mbyllur dhe drita që i ndriçojnë trupin e zhveshur, Belen e shoqëron foton me përshkrimin: “Piel” (Lëkurë).

Me pushime në Ibiza, “showgirl”-i argjentinas tregon veten ashtu si e ka bërë nëna, duke bërë që fansat ta mbushin më “like” dhe komente.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas