ShowBiz

Belen Rodriguez “dhuratë” fansave, pozon nudo në Instagram


               Publikuar në : 08:16 - 26/08/18 |
mapo.al

Belen Rodriguez u ka bërë një dhuratë të veçantë ndjekësve të saj të shumtë në Instagram, duke postuar një fotografi tërësisht nudo.


Me sy të mbyllur dhe drita që i ndriçojnë trupin e zhveshur, Belen e shoqëron foton me përshkrimin: “Piel” (Lëkurë).

Me pushime në Ibiza, “showgirl”-i argjentinas tregon veten ashtu si e ka bërë nëna, duke bërë që fansat ta mbushin më “like” dhe komente.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas