ShowBiz

Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone në krizë? Ja me kë po tenton të lidhet ajo…


               Publikuar në : 20:51 - 04/11/17 |
mapo.al

Sipas të përjavshmes “Spy”, showgirl Belen Rodriguez, i ka thënë “jo” bashkëjetesës me pilotin e “MotoGP”, Andrea Ianonne.


Sipas të njëjtave burime modelja është afruar sërish me ish-bashkëshortin, Stefano Di Martino, që nga ana e tij është dnarë me blogeren e modës, Gilda Ambrosio.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas