Kryesore

“Bëj seks tre herë në natë”, Nicki Minaj tregon se si e ka arritur suksesin


               Publikuar në : 13:29 - 06/09/18 |
mapo.al

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të preferuara nga publiku në shumë vende të ndryshme të botës.


Bëhet fjalë për reperen Nicki Minaj, e cila së fundmi ka folur pa komplekse mbi nevojën që ka për të patur një qëndrueshmëri seksuale.

Në një intervistë të fundit për Ellen DeGeneres, Nicki ka rrëfyer se bën tre herë seks brenda një nate me partnerin e saj, pa i interesuar shumë se ku ndodhet.

“Nëse keni dikë që nuk e takoni rregullisht … nëse i shihni ato një herë ose dy herë në javë, atëherë po, tri herë në natë! Dhe në qoftë se nuk mund t’ia dalë, lamtumirë. Unë dua të humb kohën time”, ka thënë ajo.

Nicki shton se nuk duhet të ketë më shumë se gjysmë orë diferencë ndërmjet çdo sesioni seksual.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas