ShowBiz

Befason Shkëlzeni, ndan foton ‘hot’ në krahët e Arminës


               Publikuar në : 14:03 - 23/07/18 |
mapo.al

Në kulmin e pasionit dhe dashurisë, çifti më i përfolur i publikut ka befasuar me këto pamje.


Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha shpesh lakohen në median rozë, por pjesën më të madhe të kohës për shkak të postimeve romantike të Arminës.

Tashmë që dhe Zeni është në Instagram, nuk ka nguruar të publikojë një foto ashtu siç as nga Armina nuk e kishim parë.

‘Më shumë se fjalë’ shkruan ai në postimin ku duken në krahët e njëri tjetrit teksa shijojnë detin. 

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas